KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz
YAPACAĞINIZ İLK ALIŞVERİŞİNİZE SİZE ÖZEL %15 İNDİRİM - KUPON KODU: HSGLDNZ

Hakkımızda

Ayakkabılar insan sağlığı etkileyen en önemli ürünlerdir. Bunu biliyoruz ve sizi aradığınız ayakkabıyı bulma derdinden kurtarıyoruz. Artık tek bir mağazadan, üstelik evinizin rahatlığında aradığınız ayakkabıyı uygun fiyata bulmanız ayakkabınıal.com ile çok kolay. 

%100 orijinal ve el emeği ürünlerimize www.ayakkabınıal.com ile ulaşabilir, siz de yenilenebilirsiniz.

Ürün çeşitliliği, müşteri hizmetleri, uygun fiyat politikamız ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz, vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakârlık etmeniz gerekiyor. Peki ya istediğiniz ayakkabıya zaten sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ulaşabilseniz ve 3 gün içinde elinizde olsa güzel olmaz mı? Böylece alışverişe ayırmak zorunda kaldığınız tüm vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın kullandığı değil size en uygun ürünü almak istiyorsunuz. Sorularınız var muhatap bulmakta zorlanıyorsunuz. Uzman değiller ve sadece size bir şeyler satmak istiyorlar. www.ayakkabinial.com size yardımcı olabilecek en doğru adres. Almak istediğiniz ürünle ilgili bizi arayarak mail atarak ulaşabilirsiniz. Doğru sorular ve doğru yaklaşımlarla sizin için en uygun ürünü tavsiye edebiliriz. Size de güvenilir alışverişin tadını çıkarmak kalır.
 

BİZ KİMİZ?


www.ayakabinial.com adına Recep Uğurlu; ayakkabı imalat sektöründe 20 senedir perakendeci ve toptancı olarak hizmet vermektedir.

Ayakkabinial.com online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur.

www.ayakkabinial.com adına Recep Uğurlu
Perakende Adresimiz: Habibineccar Caddesi Çankaya Sokak Yahyaoğlu Pasajı No:6 Antakya/HATAY
Vergi Dairesi: Şükrükanatlı
T.C. Kimlik Numarası: 14489238908

Vergi Kimlik Numarası: 8860443424